Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: About
ku: دەربارە
