Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Fields
lv: Lauki

en: Color
lv: Krāsa

en: Green
lv: Zaļš

en: About
lv: Par

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos
