Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Size
oc: Talha

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Fields
oc: Camps

en: Green
oc: Verd

en: Orange
oc: Irange

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.
