Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Fields
sk: Polia

en: Color
sk: Farba

en: Percentage
sk: Percent

en: Green
sk: Zelená

en: About
sk: Informácie o

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
