Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Size
sq: Madhësia

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
