Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Color
ta: நிறம்

en: About
ta: பற்றி
