Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Color
th: สี

en: Green
th: เขียว

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
