Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە
