Field CSS Circle (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Fields
vi: Các trường

en: Color
vi: Màu sắc

en: Percentage
vi: Tỷ lệ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Orange
vi: Da cam

en: About
vi: Giới thiệu

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.
