Field Data (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Type
az: Növ

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Field list
az: Sahə siyahısı
