Field Data (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Type
eu: Mota

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: Used in
eu: Erabilita

en: Data
eu: Datu

en: Reports
eu: Txostenak

en: Field list
eu: Eremu zerrenda
