Field Data (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Type
fi: Tyyppi

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Options
fi: Valinnat

en: All
fi: Kaikki

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: View all
fi: Näytä kaikki

en: Used in
fi: Käytetään

en: Reports
fi: Raportit

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Field list
fi: Kenttälista

en: Number of records
fi: Osumien lukumäärä
