Field Data (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Type
mr: प्रकार

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: View all
mr: सर्व दाखवा

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Reports
mr: अहवाल
