Field Data (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Type
ro: Tip

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Options
ro: Opțiuni

en: All
ro: Toate

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Data
ro: Dată

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Cardinality
ro: Cardinalitate

en: Field list
ro: Lista de câmpuri

en: Number of records
ro: Număr de înregistrări
