Field Data (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot
