Field Data (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: Data
ta: தரவு

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: Field list
ta: புலப்பட்டியல்
