Field Data (1.0.0-alpha10) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
