Field Data (1.0.0-alpha10) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།
