Field Data (1.0.0-alpha10) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Type
he: סוג

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: View all
he: צפה בכולם

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Used in
he: משמש ב-

en: Data
he: נתונים

en: Reports
he: דוחות

en: Cardinality
he: כמות

en: Field list
he: רשימת שדות
