Field Data (1.0.0-alpha10) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Type
hi: प्रकार

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Options
hi: विकल्प

en: All
hi: सभी

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: View all
hi: सभी देखें

en: Reports
hi: रपट

en: Bundles
hi: बंडल
