Field Data (1.0.0-alpha10) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Type
hr: Vrsta

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Reports
hr: Izvješća

en: Field list
hr: Popis polja
