Field Data (1.0.0-alpha10) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: All
nl: Alle

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: View all
nl: Alles weergeven

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Data
nl: Gegevens

en: Reports
nl: Rapporten

en: Cardinality
nl: Kardinaliteit

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Bundles
nl: Bundels

en: Field list
nl: Overzicht van velden

en: Number of records
nl: Aantal records
