Field Data (1.0.0-alpha10) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Type
si: වර්ගය

en: Administration
si: පාලනය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Reports
si: වාර්තා
