Field Data (1.0.0-alpha11) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Type
ast: Triba

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
