Field Data (1.0.0-alpha11) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Type
et: Liik

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Data
et: Andmed

en: Reports
et: Raportid

en: Cardinality
et: Võimsus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Field list
et: Väljade nimekiri

en: Number of records
et: Kirjete arv
