Field Data (1.0.0-alpha11) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: All
fa: همه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Data
fa: داده

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Field list
fa: لیست فیلد
