Field Data (1.0.0-alpha11) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: View all
nn: Sjå alle

en: Reports
nn: Rapportar
