Field Data (1.0.0-alpha11) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Type
oc: Tipe

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Data
oc: Donadas

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Bundles
oc: Paquets

en: Field list
oc: Lista dels camps

en: Number of records
oc: Nombre d'enregistrements
