Field Data (1.0.0-alpha11) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
