Field Data (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Type
bo: རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Field list
bo: གནས་ཁོངས་མིང་ཐོ

en: Number of records
bo: ཟིན་ཐོའི་གྲངས
