Field Data (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Type
bs: Tip

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Used in
bs: Koristi se u
