Field Data (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Data
gu: માહિતી

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Field list
gu: ક્ષેત્રની યાદી
