Field Data (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Field list
km: បញ្ជី​វាល
