Field Data (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Type
ku: جۆر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: All
ku: هەموو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Field list
ku: لیستی خانەکان
