Field Data (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Type
mn: Төрөл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Reports
mn: Тайлангууд
