Field Data (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Type
ps: بڼه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: Reports
ps: راپورونه
