Field Data (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Reports
sr: Извештаји
