Field Data (1.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Type
am: ዓይነት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
