Field Data (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Type
cy: Math

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Reports
cy: Adroddiadau
