Field Data (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Required
fr: Requis

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: All
fr: Tout

en: Unlimited
fr: Illimité

en: View all
fr: Voir tout

en: Used in
fr: Utilisé dans

en: Data
fr: Données

en: Reports
fr: Rapports

en: Cardinality
fr: Cardinalité

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Field list
fr: Liste des champs

en: Number of records
fr: Nombre d'enregistrements
