Field Data (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Type
jv: Tipe

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Reports
jv: Laporan

en: Field list
jv: Daftar field
