Field Data (1.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Type
os: Тип

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
