Field Data (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Type
te: రకం

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Reports
te: నివేదికలు
