Field Data (1.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Type
af: Tipe

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Reports
af: Verslae
