Field Data (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Type
bg: Тип

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Reports
bg: Доклади

en: Field list
bg: Списък с полета
