Field Data (1.0.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Reports
bn: রিপোর্ট
