Field Data (1.0.0-alpha6) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Type
es: Tipo

en: Administration
es: Administración

en: Yes
es: Sí

en: Required
es: Obligatorio

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Options
es: Opciones

en: All
es: Todo(s)

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: View all
es: Ver todos

en: Used in
es: Usado en

en: Data
es: Datos

en: Reports
es: Informes

en: Cardinality
es: Cardinalidad

en: Field list
es: Lista de campos

en: Number of records
es: Número de registros
