Field Data (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Field list
hy: Դաշտի ցուցակ
