Field Data (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Type
sk: Typ

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: Used in
sk: Použité v

en: Data
sk: Údaje

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Field list
sk: Zoznam polí
