Field Data (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Type
sq: Lloji

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Reports
sq: Raportet
